Regulamin współpracy

 1. Jeśli chcesz się ze mną umówić na wizytę, skontaktuj się telefonicznie lub osobiście w gabinecie, ewentualnie e-mailem. Nie zawsze mogę odebrać telefon, ze względu na pracę. Staram się oddzwaniać w wolnej chwili. Możesz też zostawić SMS lub spróbować zadzwonić później.
 2. Przed wizytą zapoznaj się z zakładką – PRZED WIZYTĄ.
 3. Udostępniony e-mail będzie służył jedynie do przesłania diety, informacji odnośnie pomiarów i wizyt kontrolnych, informacji o organizowanych przeze mnie szkoleniach, jak również o nowościach, promocjach czy nowych postach na stronie www.skrzynska-dietetyk.pl.
  Zgodnie z ustawą z dn.18.07.2002r. (Dz.U. nr 144, poz.1204) o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, klient/pacjent wyraża zgodę na otrzymywanie powyższych informacji na podany przez siebie adres email.
  Jednocześnie zapewniam, że podany adres e-mail nie zostanie udostępniony bądź odsprzedany osobom trzecim. Udzielona zgoda może być w każdej chwili wycofana poprzez przesłanie e-maila na adres gabinet@skrzynska-dietetyk.pl z taką informacją.
 4. Uczestnictwo we wszystkich polecanych zajęciach gimnastycznych (fitness), treningach personalnych, treningach z tv, YouTube czy innych kanałów oraz stosowanie proponowanej diety jest dobrowolne i na własną odpowiedzialność pacjenta. Jeżeli istnieją wątpliwości co do stanu zdrowia oraz ewentualnych przeciwwskazań do uczestniczenia w zajęciach fitness, zajęciach rekreacyjnych, treningach personalnych, treningach z dostępnych kanałów multimedialnych, czy stosowania zaproponowanej diety, należy zasięgnąć opinii swojego lekarza. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do jakiejkolwiek aktywności ruchowej oraz przed zastosowaniem jakiegokolwiek programu dietetycznego zasięgnąć porady swojego lekarza.
 5. Program dietetyczny jest ustalany indywidualnie dla klienta/pacjenta i nie może być udostępniany osobom trzecim.
 6. W szczególnych sytuacjach zastrzegam sobie prawo do nie przyjęcia zlecenia ułożenia diety, np. kiedy oczekiwania pacjenta/klienta są nierealne lub zagrażają jego zdrowiu oraz w każdej innej sytuacji kiedy uznam, iż tak będzie lepiej dla obu stron. W takich sytuacjach zwrotu wpłaconej kwoty dokonam niezwłocznie. Zwrotowi podlega kwota niewykorzystanej usługi (np. jeśli wpłacona została kwota za konsultację i dietę, a odbyła się jedynie konsultacja wstępna – zwrócona zostanie różnica wynikająca z kosztu konsultacji wstępnej).
 7. Jeśli po konsultacji lub wizycie masz drobne dodatkowe pytania, w miarę możliwości postaram się na nie odpowiedzieć telefonicznie lub e-mailowo. Jeśli jednak masz sporo pytań lub wątpliwości, zapisz je na kartce – odpowiem na nie na następnej wizycie lub konsultacji.
 8. W weekendy i późnym wieczorem telefonów i e-maili nie odbieram.

Pozdrawiam,
Monika Skrzyńska

ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin współpracy w formacie PDF84.38 KB